ÜLKÜ OCAKLARI TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI


Hendek Ülkü Ocakları, Zeytin Dalı operasyonunda Mehmetçiklerimize destek amacıyla ilçe merkezinde esnafa Türk bayrağı dağıttı.

Hendek Ülkü Ocakları esnafları ziyaret ederek işyerlerine asılmak üzere Türk Bayrağı hediye etti. Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Kalk “Şanlı Türk bayrağımızın gök kubbede ilelebet dalgalanması, Ezan-ı Muhammedi’nin semalarda duyulmasını hiç bir gücün engel olamayacağını, Türk’ün ayak bastığı her yerin yurt olup adalet ile yönetileceği tarihte olduğu gibi şimdi de gösterilecektir. Ülkü Ocakları olarak bayrak, vatan ve millet uğruna arkamıza bakmayacağımızı, kirli ellerini kutsalımıza uzatanın ellerini kıracağımızın bilinmesini isteriz. Bu vesile ile operasyonda bulunan askerimizin tırnağına taş değmesin. Tüm güvenlik güçlerimize kahraman Mehmetçiğimize Yüce Allah’tan muzaffer olmalarını diler, şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı, gazilerimize acil şifalar dilerim” ifadeleri yer aldı.

14 Şubat 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara