MİNİKLER GAZETECİLİĞİ ÖĞRENDİ


Cengiz Topel Anasınıfları öğrencileri, ‘Meslekleri öğreniyorum’ projesi kapsamında gazetecilik mesleği hakkında, Gazeteci Hakan Arslan’dan bilgi aldılar.

KONU; GAZETECİLİK
Cengiz Topel Anasınıflarının minikleri, ‘Meslekleri öğreniyorum’ projesi kapsamında çeşitli meslek dallarında, konusunda uzman kişiler tarafından bilgilendiriliyor. Dün de gazetecilik mesleğini inceleyen miniklere meslek hakkındaki bilgileri Gazeteci Hakan Arslan aktardı.

GAZETE ÇIKARDILAR
Çocukların anlayabileceği şekilde gazeteciliğin tanımını yapan Arslan, sağlık ile ilgili miniklerin izlediği kısa videonun ardından görüşlerini alarak hep birlikte gazete çıkardılar. Etkinlik, miniklerin sırayla fotoğraf çekmeyi öğrenmesi ile sona erdi.

Minik öğrenciler, her gün bir meslek dalında misafir edilen konuktan bilgi alıyor. Adapazarı Cengiz Topel Anasınıfları öğrencileri, uygulamalı şekilde gazetecilik mesleği hakkında bilgi aldılar.

13 Şubat 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara