‘EĞİTİM GELECEĞİMİZDİR’


Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Eğitim geleceğimizdir ve okullarımıza ne kadar sahip çıkarsak geleceğimize de o kadar sahip çıkmış oluruz” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİLER
Karasu Darıçayırı Şehit Oktay Demirci Okul Müdürü Şakir Kuş, sınıf anneleri, okul idarecileri ve okul aile birliği üyeleri, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu makamında ziyaret etti. Şehit Oktay Demirci Okulu’ndan gelen heyet, okullarında yapılan çevre düzenleme çalışmaları başta olmak üzere gerçekleştirilen tüm hizmetler için Başkan İspiroğlu’na teşekkürlerini sundular.

OKULLARA KATKI
İmkânlar ölçüsünde tüm okullara gerekli hizmetlerin yapıldığını belirten Başkan İspiroğlu, “Eğitim geleceğimizdir. Yatırımlarla ve hizmetlerle desteklenmesi gerektiğini asla unutmamalıyız. Karasu Belediyesi olarak eğitimin çıtasını yükseltmek için imkânlarımız doğrultusunda tüm okullarımıza katkılarımız devam edecektir. Okullarımıza sahip çıkarsak geleceğimize de sahip çıkmış oluruz” dedi.

13 Şubat 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara