AFRİN’DEN KUDÜS’E ZEYTİN DALI


‘Afrin’den Kudüs’e Zeytin Dalı’ sloganı ile Sakarya İHH tarafından organize edilecek olan Kudüs Gecesi programı yarın akşam saat 19.30’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek.

HATİM
İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın konuşmacı olarak katılacağı programda sevilen ezgileriyle tanınan Grup Yürüyüş’de bir konser verecek. ‘Afrin’den Kudüs’e Zeytin Dalı’ sloganı ile hazırlanan programda Afrin’de kahramanca mücadele ederken hayatlarını kaybeden şehitler için okunan hatimlerin duası da yapılacak.

KUDÜS
Program hakkında bilgi veren Sakarya İHH Başkanı Sebahattin Aydın, “Şubat ayı şehadet ayıdır diyoruz ve tüm şehitlerimizi anmak için ilk kıblemiz Kudüs teması ve Zeytin Dalı Harekatından yola çıkarak Afrin’den Kudüs’e Zeytin Dalı sloganı ile programımıza hazırlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

13 Şubat 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara