FABRİKADA TACİZ SKANDALI!


Adapazarı’nda meslek lisesi öğrencisi K.Y., staj yaptığı fabrikada doktor olduğunu söyleyen bir kişi tarafından tacize uğradı. Olayın ortaya çıkmasının ardından fabrika yönetimi personeli emekli ederken, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre olayı yargıya ta

Edinilen bilgiye göre; Adapazarı’nda meslek lisesi öğrencisi K.Y. bir fabrikada staj yaparken, kendini doktor olarak tanıtan bir personel tarafından tacize uğradı.  17 yaşındaki öğrencinin durumu fabrika yönetimine bildirmesine rağmen, okul idaresi durumdan haberdar edilmedi.
Bir süre sonra skandal olayı öğrenen okul idaresi, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi bilgilendirdi. Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, talimat verip öğrencinin staj yaptığı işyerini değiştirdi ve Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulacağını açıkladı.

12 Şubat 2018 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara