“BİR TUTAM GENÇLİK” OYUNU SAHNEDE


Akyazı Belediyesi Tiyatro topluluğu 16 Şubat 2018 Cuma günü saat 19.00’da Madde bağımlılığına dikkat çekmek amacıyla sergilenecek olan “BİR TUTAM GENÇLİK” adlı tiyatro gösterisi Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi tiyatro salonunda sergileyecek.

"SOKAKTAN SAHNEYE"
Akyazı Belediyesi’nin Ekim 2017 de sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Sokaktan Sahneye” çalışması kapsamında İlçemizdeki öğrenci ve gençlerin Tiyatro eğitimini aldıkları Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu oluşturuldu. 5 Aylık süre zarfında Drama ve sahne eğitimi alan öğrenciler ilk performanslarını Madde bağımlılığına dikkat çekecek bir tiyatro gösterisiyle sahne alıyorlar.

BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE 
Akyazı Belediyesinin Sosyal Sorumluluk Projesi olarak başlattığı Madde bağımlığına mücadele çerçevesinde bir adım daha. Madde bağımlılığı yüzünden birçok gencin hayattan koptuğu günümüzde, 57 kişiden oluşan Akyazı Belediyesi tiyatro topluluğu madde bağımlılığının sebeplerini, sonuçlarını ve önemini vurgulayan teker teker aşamalarını gösteren gençlerin yok oluşlarını anlatan hem güldürüp hem de ders veren tiyatro oyunu sahne alıyor. Akyazı Belediyesi personeli Furkan Özel’in yazıp ve yönettiği “Bir Tutam Gençlik” adlı tiyatro oyunu Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi Tiyatro Salonunda 16 Şubat 2018 Cuma günü saat 19.00 sahne alacak. Katılımın ücretsiz olduğu tiyatro oyununa tüm gençler ve halkımız davetlidir.

12 Şubat 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara