AFRİN ZİYARETÇİLERİ HENDEK'TE


İstanbul Din Görevlileri Derneği üyesi 45 Din görevlisi Afrin’e giderek Mehmetçiklerimize moral ziyaretinde bulunarak dönmelerinin ardından Kodaman kardeşler Hendek’te misafir etti.

Hendek’li Ekrem ve Mehmet Kodaman kardeşler Afrin’e giderek Mehmetçiklerimize moral veren ve dualar ederek dönen İstanbul Din Görevlileri Derneği üyelerini Alabalık tesislerinde misafir ettiler.

Alabalık tesislerinde İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin ve din görevlilerini misafir eden Ekrem ve Mehmet Kodaman Kardeşler “Din görevlilerimizi ağırlamaktan onur duyduk. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Afrin’de mücadele eden Mehmetçiklerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Şehit olan Mehmetçiklerimize de Allah’tan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyoruz” ifadelerine yer verdiler.

12 Şubat 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara