KIRVAL DUALARLA YAD EDİLDİ


Hendek’te 1 yıl önce vefat eden ilçenin ve spor camiasının sevilen simalardan Rıdvan Kırval için Kuran-ı Kerim okutularak dualar edildi.

Kırval ailesi ilçenin sevilen simalarından olan Rıdvan Kırval’ın vefatının 1.yıldönümünde Orta Cami’de ikindi namazına müteakip düzenlenen Mevlid-i şerif okuttu. Programına Kırval ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı. Din görevlilerinin Kuran-ı Kerim okumasının ardından vefatının birinci yılında yad edilen Kırval’ın yanı sıra Afrin’de şehit olan Mehmetçiklerimiz için de dualar edildi.
Merhum Rıdvan Kırval’ın çocukları Rıza, Hakan, Enes ve kardeşi Halil Kırval mevlid-i şerife katılan herkese ayrı ayrı teşekkürlerini iletti. Duaların edilmesinin ardından cami çıkışı cemaate ikramlarda bulunuldu.

12 Şubat 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara