BU SINIF ÇOK ÖZEL!


Camili Osmanbey İlkokulu 3/D sınıfı öğrencileri; derslerdeki başarısı, sosyal ve kültürel faaliyetlerdeki yüksek özgüvenleri, kitap okuma alışkanlığı ve daha birçok farklı yetenekleriyle örnek sınıf olarak gösteriliyor.

16 senelik tecrübeli öğretmen Birol Aras’ın öğrencileri; düşünen, soran, sorgulayan, merak eden bireyler olarak yetişirken; vatan, bayrak, millet gibi değerleri benimseyen, ileride ülkesi için çalışmayı her türlü menfaatin ötesinde görebilecek şekilde iyi bir insan ve vatandaş olmayı kendilerine öncelikli hedef olarak belirlemişler.
Fen Bilimleri dersinde bilim insanı, Hayat Bilgisi dersinde lider, Matematik dersinde küçük profesör, Türkçe dersinde yazar ve edebiyatçı, müzik ve resim derslerinde minik birer sanatçı olan 3-D sınıfı öğrencileri, çok sevdikleri öğretmenlerinin öncülüğünde eğitim öğretim yılı çalışma takviminde yer alan belirli gün ve haftalarda ortaya koydukları birbirinden güzel faaliyetlerle geleceğe güvenle bakıyorlar.
Okul içi ve dışındaki olumlu davranışlarıyla da hem ailelerinin hem de tüm okul camiasının gözdesi ve gurur kaynağı olan minik öğrenciler, geleceğin aydınlık Türkiye’sinin en başarılı yöneticileri olmaya şimdiden adaylar.
Okul yönetiminin desteği, sınıf annesinin özverisi ve öğrenci velilerinin yakın ilgisiyle  öğrencilerini hayata en güzel şekilde hazırlamayı görev edinen sınıf öğretmeni Birol Aras, birer evladı gibi gördüğü öğrencileriyle geleceğe umutla baktığını ifade ederek; tüm öğrencileriyle ayrı ayrı gurur duyduğunu belirtiyor.

10 Şubat 2018 , Cumartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara