AK GENÇLİK DOLUDİZGİN


AK Parti Gençlik Kolları, ilçe başkanları toplantısı öncesi İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret edildi.

Büyük bir coşkuyla geçen İlçe Gençlik Kolları kongrelerinin tamamlanmasının ardından İlçe Gençlik Kolları Başkanları, İl Başkanı Fevzi Kılıç'ı makamında ziyaret ederek, yeni dönemde de sürdüreceği İl Başkanlığı görevi için hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

"GENÇLİK GURUR VERİYOR"
Kendisini ziyaret eden gençlerle sohbet eden AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç: “Gençlik Teşkilatlarımızdan Allah razı olsun; azimli, çalışkan, heyecan dolu, coşkulu bir gençlik görüyorum, bu tablo da hem ilçelerimiz adına hem Sakaryamız adına bizlere gurur veriyor. Tabii bir yandan da gençliğin süreklilik içindeki bu heyecanı ve coşkusu bizlere de her zaman dinamizm katıyor. Coşku dolu bir şekilde kongrelerini bayram havasında gerçekleştiren, salonlara sığmayan Gençlik Teşkilatlarımızı tebrik ediyorum.” dedi.

BÜYÜKŞEHİR ZİYARETİ
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu makamında ziyaret eden AK Gençlik, çalışmaları hakkında Başkan Zeki Toçoğlu’na bilgi verdi. Başkanı Toçoğlu, “Bizim derdimiz milletimize hizmet. Biz sıkı bir şekilde işimize bakacağız, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. Bu sürecin başarılı sonuçlanması tamamen yapacağımız çalışmalara ve gayretlere bağlı. Kongrelerini tamamlayan Gençlik Kollarımızı tebrik ediyor, İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve Yönetimlerine de çalışmalarında tekrar başarılar diliyorum.” dedi.

EN BÜYÜK ŞEREF
AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, " İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımızla İl Başkanımıza ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza ziyaretlerde bulunarak istişareler gerçekleştirdik. İl Başkanlığımızın kongresinin gerçekleştirileceği salonda planlamalar yaptık. İlçe Başkanları toplantımızı ve akşamında İl Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Hareket berekettir. En büyük şeref aksiyon/yenilik öncüsü olan bir partinin Gençlik Kollarında görev yapmak, tüm teşkilatımızla bu bilinçle çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz." dedi.

8 Şubat 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara