GENÇ SAADET KONGREYE HAZIRLANIYOR


Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı, 18 Şubat Pazar günü saat 14.00’te 6. Olağan kongresini gerçekleştirecek. Saadet partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılacağı kongre için, gençlik kolları hummalı bir çalışma yürütüyor.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi 18 Şubat Pazar günü 14.00’te Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirecek. Kongreye Saadet Partisi Genel Başkanı “Bilge Başkan” Temel Karamollaoğlu katılacak.
İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet Çelik, İlçe Gençlik Kolları başkanları ile yaptığı toplantıda açıklamalarda bulundu; “Sakarya Gençlik Kolları olarak Bilge Başkanımızı 500 genç kardeşimiz ile karşılayacağız. Kongrede Sakarya’mızdaki genç arkadaşlarımız ile Genel Başkanımız, Bilge Başkanımızı buluşturmak için ayrı bir heyecanın içerisindeyiz. Başkanımızın ülke meselelerini bilge, yetkin ve vakarlı bir şekilde ele alması gençlerimize ve tüm milletimize örnek bir duruş sergilemesi bizim için önemli bir anlayış ve duruş teşkil etti. Kongre için tüm ilçelerde gençlik kollarımız hummalı bir çalışma yürütüyor. Sakarya gençliğimizin kalbine dokunmak için Saadet iktidarını ilmek ilmek dokumaya özen gösteriyorlar. Biz de buradan medya vasıtası ile sesleniyoruz tüm Sakarya’mızı tüm gençliğimizi kongremize davet ediyoruz. Siyasi görüşü ayırt etmeksizin tüm herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Ülke ve dünya meselelerini buradan bizden ‘Milli Görüşten’ dinlemeye davet ediyorum” dedi

8 Şubat 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara