EN İYİ FOTOĞRAFLAR ONLARIN


Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Benim Gözümden Adapazarı” konulu 8. Geleneksel Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni ve sergi açılışı gerçekleştirildi.

SERGİLENDİ
Adapazarı Belediyesi tarafından her yıl geleneksel hale getirilen fotoğraf yarışmasının ödülleri, bu yıl da Adapazarı Deprem Kültür Müzesi’nde gerçekleşen bir törenle sahiplerine takdim edildi. Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşların katıldığı etkinlikte, amatör ve profesyonel alanda çekilen ödüllü fotoğraflar sergilendi.

TANITIM
Serginin açılış konuşmasını yapan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, bu yarışmaların kültürel değerlere önemli katkılar sağladığını ifade ederek, “Adapazarı Belediyesi olarak düzenlediğimiz bu yarışmalara, kendi kültürel değerlerimize ait fotoğrafları ve görselleri bir kitapçık haline getirdik. Ben inanıyorum ki bu fotoğraflar sayesinde dışarıdan gelen misafirlere şehrimizi daha iyi tanıtma imkânı yakalayacağız” dedi.

DERECELER
Törende konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli ise “Sakarya’mızın daha iyi tanıtılması bakımından görsel materyallerin ve görsel hafızanın genişletilmesi oldukça önemlidir” dedi. Toplam iki dalda 6 fotoğrafın dereceye girdiği yarışmada, birinciliği İhsan Korkut, ikinciliği Mustafa Sevi, üçüncülüğü de Alaattin Şenol aldı. Mansiyon alanında ise birinciliği Suzan Cömert Özata, ikinciliği İsa Cıda ve üçüncülüğü de Ünal Dabak aldı.

6 Şubat 2018 , Salı
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara