GÖRÜŞLERİ ALINIYOR


Hendek Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu’nun hafta sonu düzenlediği basın toplantısında, görüşlerinin alınmadığını ifade etmesinin doğru olmadığını söyledi.

‘KABUL EDİLEMEZ’
Açıklamada, “Sayın Babaoğlu, açıklamalarında “Meslek kuruluşları ya da siyasi partilerin fikirleri alınmadığından ve istişare edilmediğinden  sorunların çözülemediğini düşünüyorum. Bizleri işin içine dahil edin” demektedir. Bu ifadeler, kabul edilemez olduğu gibi belediyemizin yönetim anlayışıyla da bağdaşmamaktadır. Sayın Belediye Başkanımız İrfan Püsküllü, göreve geldiği andan itibaren defaatle “Hendek’i birlikte yönetelim” çağrısı yapmış, zaman içerisinde kabul gören farklı görüş ve önerilerin de uygulamaya konduğu örnekler de mevcuttur” denildi.

6 Şubat 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara