AK PARTİ ADAPAZARI TOPLANDI


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı 54. Danışma Toplantısı Adapazarı Kültür Merkezinde (AKM) yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ
Danışma meclisi toplantısına AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, il başkan yardımcıları, il yöneticileri, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve partililerin katılımı ile gerçekleştirildi. Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Afrin Operasyonunda Zeytin Dalı Harekatında şehit olan asker ve sivillerimize Allahtan rahmet, gazilerimize Allahtan acil şifalar diliyoruz. Afrin Operasyonu ülkemiz üzerindeki terör tehditlerini yok etmek için Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başlattığı haklı ve meşru bir harekattır” dedi.

‘KARDEŞLİK ÇAĞRISIDIR’
Başkan Ak, “Türk milleti olarak ne kadar barış istediğimiz operasyona koymuş olduğumuz isimden bellidir, Zeytin Dalı Operasyonu ile Suriye’deki, Irak’takı terör örgütlerine yardım eden tüm güçlere zeytin dalını uzattık, bu bir barış kardeşlik çağrısıdır. Türk milleti olarak barış konusunda hassas olduğumuz kadar vatanımız içinde hassas bir milletiz söz konusu vatan olduğu zaman bizim için gerisi teferruattır. Birbirimize olan güvencin artmasına, birlik beraberliğimize bir bütün olmamıza vesile oluyor. Özellikle ülkemizin geçtiği bu zor süreçte birlik ve beraberliğimizin önemini yaşadığımız olaylarla öğrenmiş olduk” diye konuştu.

‘KİM DOST, KİM DÜŞMAN’
Başkan Ak sözlerine şöyle devam etti, “Bizim birlik ve beraberliğimiz ülke içindeki ve dışındaki şer odaklarını ürkütüyor. Çünkü tarihe baktığımızda bizim bir ve beraber olduğumuzda başaramadığımız hiç bir şey yok. Afrin Operasyonunda da kimlerin dost, kimlerin düşman olduğunu gördük. Onun için bizler daha güçlü ve dik durmalıyız, zalimlere fırsat vermemeliyiz, 2019 seçimlerine güçlü girmek için ülkemizi 2023 hedeflerine taşımak için durmadan yorulmadan çalışmalıyız” dedi.

‘ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR’
İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ise, “Kadın kolları olarak her zaman olduğu gibi üzerimize düşün vazifelerimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda geçen yıl başlattığımız 'Kahveler bizden, pişirmesi sizden' sloganı ile ev toplantılarımızı hızla sürdürüyoruz. Hasta, yaşlı, yeni doğan bebek, ihtiyaç sahibi, esnaf ziyaretlerinin yanında cemiyetlere de katılarak mutluluklara şahitlik ediyoruz. Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, girilmedik ev sıkılmadık el bırakmayacağız” diye konuştu.

‘KONGREMİZ MART AYINDA’
Gençlik Kolları Başkanı Harun Doğrusever ise konuşmasında, “Gençlik kolları olarak mahalle teşkilatlanmalarımızı ve üye çalışmalarımızı hızla devam ettiriyoruz, sağ olsun mahalledeki genç kardeşlerimiz bu konu da ciddi emek harcıyorlar” dedi. Başkan Süleyman Dişli ise, “Belediye çalışmalarının halkımızın istekleri çerçevesinde devam ettiriyoruz. 2018 yılında daha güzel faaliyetler ve yatırımları hep birlikte yapacağız” dedi. AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ise, “Bizler birlikte bir aileyiz, birbirimize destek olursak 2019 seçimlerinde çok daha başarılı oluruz. İlçe kongrelerimizi bitirdik, kongrelerimiz çok heyecanlı ve coşkulu geçti. Mart ayında da il kongremizi gerçekleştireceğiz. Hep birlikte coşkulu bir il kongresi  yapacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

6 Şubat 2018 , Salı
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara