‘BARIŞ VE HUZUR TEMENNİ EDİYORUZ’


MHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Mehmet İr, “Zeytin Dalı Harekatı sayesinde sınırlarımızda barışın ve huzurun kalıcı olarak tesisini temenni ediyoruz” dedi.

MEHMETÇİK
Adapazarı Belediyesi meclis toplantısı, Belediye Başkanı Süleyman Dişli başkanlığında toplandı. Meclis toplantısının gündem dışı konuşmalar kısmında söz alan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meclis Üyesi Mehmet İr, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’e yönelik düzenlemiş olduğu ‘Zeytin Dalı’ Operasyonunun kararlılıkla devam ettiğini ifade ederek, “Zeytin Dalı Harekatı sayesinde sınırlarımızda barışın ve huzurun kalıcı olarak tesisini temenni ediyoruz. Yüce Allah’tan duamız; Kahraman askerlerimizin zaferi ve yurda sağ-salim dönüş yapmalarıdır” dedi.

6 Şubat 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara