“ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ”


Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Gazipaşa İlköğretim Okulu anasınıfı öğrencilerini sınıflarında ziyaret etti.

Okul Müdürü Selahattin Çağır eşliğinde minik öğrencileri ziyaret eden Başkan Yılmazer, öğretmenleri Songül Aksu Yıldırım ve Ayşenur Korkmaz’dan öğrenciler ve eğitimleri hakkında bilgi aldı. Göreve geldikten sonra her fırsatta bütün okulları ziyaret eden Yılmazer, sıkıntıları yerinde görme fırsatı bulduklarını ve ihtiyaçların karşılanması için gerekli çalışmaları başlatarak, eğitime hizmet halka hizmettir bilinciyle okulların ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını aktardı.
Minik öğrenciler ile yakından ilgilenen Başkan Yılmazer, “Bugünün minikleri, yarının büyükleri siz olacaksınız. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Her biriniz bizler için çok değerlisiniz, ileride hepinizin iyi bir aile ferdi ve meslek sahibi olmanızı temenni ediyorum” dedi ve ardından minik öğrencilerle hediyeler verdi.
Okul Müdürü Selahattin Çağır, anasınıfı öğretmenleri Songül Aksu Yıldırım, Ayşenur Korkmaz ve öğrencilere eğitim dönemlerinde başarılar diledi.

5 Şubat 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara