KARASU’DA BAŞHEKİM AKYOL


Op. Dr. Ersin Cücen’in vekalet ettiği Karasu Devlet Hastanesi Başhekimliğine Üroloji Uzmanı Op. Dr. Celalettin Akyol atandı.

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanarak görevine başlayan Op. Dr. Celalettin Akyol’a, Başhekim Yardımcısı Ersin Cücen, İdari ve Mali İşler Müdürü Yücel Solak, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız ile Müdür Yardımcısı Murat Saraç hastane personeli adına “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. İlçe halkına en iyi sağlık hizmetini vermek için idari kadro, hekimler ve sağlık çalışanlarıyla tüm hastane personelinin özveriyle çalışacağından şüphesi olmadığını dile getiren Başhekim Akyol “İdari kadrosu tamamlanan hastanemizde Karasu ve bölge halkına en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olacağız.” diye konuştu.

31 Ocak 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara