O GÜZERGÂHTA ÇALIŞMA BAŞLADI


Etbalık ve TOPÇA kavşakları arasındaki yağmursuyu altyapı çalışmaları başladı. Proje tamamlanana kadar sürücülere yönlendirmelerin takip edilmesi ve alternatif güzergahların kullanılması tavsiyesinde bulunuldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Erenler’de hayata geçirilen yağmursuyu projesinde çalışmalar devam ediyor. SASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Etbalık ve TOPÇA Kavşakları arasında yağmursuyu altyapısı imalatı başlamıştır. Ekiplerimiz 24 saat çalışmalarını sürdürmektedir. Bu süreçte kapalı olacak güzergâh için yönlendirmeler yapılmıştır. Proje tamamlanana kadar yönlendirmelerin takip edilmesi, alternatif güzergâhların kullanılması önemle rica olunur” denildi.

22 Ocak 2018 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara