MHP İL TEŞKİLATINDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ


MHP İl Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek İlçe Teşkilatına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

MHP İl Başkanı M. Levent Bülbül ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, “2019 İçin Sakarya’dan Harekete Geçiyoruz” şöleni ve Üye katılım programına yoğun katılım gerçekleştiren MHP Hendek İlçe Teşkilatını ziyaret ederek teşekkürlerini iletti.

MHP Hendek İlçe teşkilat salonunda gerçekleşen teşekkür ziyareti programına MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Kalk, MHP Meclis Üyeleri ve yeni üyeler katıldı.

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, İl Başkanı Bülbül ve Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

“2019 İçin Sakarya’dan Harekete Geçiyoruz” programına gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı Hendek İlçe teşkilatına ve yeni üyelere teşekkürlerini ileten İl Başkanı M. Levent Bülbül Ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Sohbet havasında devam eden ziyarette Bülbül soruları da yanıtlayarak değerlendirmelerde bulunmasının ardından program sona erdi.

20 Ocak 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara