KILIÇDAROĞLU’NDAN SELAM GETİRDİLER


CHP Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın ve yönetimi, TBMM’de CHP grup toplantısına katıldı. Karasu heyeti ile görüşen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Karasu halkına sevgi ve selamları iletti

CHP Karasu Teşkilat Başkanı Nurhan Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara’ya gitti ve TBMM’de partinin grup toplantısına katıldı. Toplantının ardından CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’u ziyaret ederek kendisine grup başkanı seçilmesinden dolayı hayırlı olsun dileklerini ileten Karasu heyeti, ilçe örgütünün eksikliklerini aktararak taleplerini iletti.
SELAM GETİRDİLER
Daha sonra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ederek, Karasu’da kendilerinin vereceği manevi desteği ile Karasu’da belediye başkanlığı kazanmak istedikleri ifade etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Karasu muhteşem bir ilçe, belediye başkanlığını kazanmanız için maddi-manevi ne varsa size destek veriyorum. Siz ne zaman talep ederseniz gelirim. Karasu’yu çok sevdim, Karasu halkına sevgi ve selamları iletin” dedi.

20 Ocak 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara