ENGELLİLER VE GÖNÜLLÜLER BULUŞTU


Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği, kahvaltı organizasyonuyla engellilere ve ailelerine eğlence dolu güzel bir gün yaşattı.

Bülent Dik başkanlığındaki Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği (SAKENDER) Ahsen Plus’ta gerçekleştirdiği kahvaltı organizasyonuyla, engellilere ve ailelerine eğlence dolu güzel bir gün yaşayarak, gönüllerince eğlendi. Yalova ve Sakarya’dan çok sayıda engellilerin bir araya geldiği kahvaltıya grup olarak katılan ve Sakarya’da çeşitli etkinliklerde bulunan Hyundai Sakarya İ20 Garage Ekibi, Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği’ne büyük destek vererek, her zaman engellilerin yanlarında olduklarını, sosyal faaliyetlere destek vermeye devam edeceğini bildirdi.
EĞLENCE DOLU BİR GÜN
Hiçbir menfaat beklemeden yıllardır engellilere gönülden hizmet ettiklerini ifade eden Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Dik; “Bugün Hyundai Sakarya İ20 Garage Ekibi ve Ahsen Plus’un destekleriyle gerçekleştirdiğimiz kahvaltı organizasyonuna katılarak, engellilerimizin faaliyetlerine destek veren tüm aile ve katılımcılara canı gönülden teşekkür ediyoruz. Ekibiyle bizim her zaman yanımızda olan Sakarya Faal Müzisyenler ve Müzik Sevenler Derneği’ne de ayrıca teşekkür ediyorum. dedi. 

20 Ocak 2018 , Cumartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara