SEDAŞ'TA HİZMET YENİLEME TAMAM


SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven proje grubu ve SEDAŞ çalışanlarını tebrik Etti.

SEDAŞ ÇALIŞANLARINI VE PROJE GRUBUNU TEBRİK ETTİ
SEDAŞ Sistemsel altyapı yenileme ve geliştirme çalışmaları kapsamında müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla, SAP CRM IS-U projesini 2017 yılı Aralık ayı sonunda başarıyla gerçekleştirdi. SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven,  iyileştirme ve geliştirme çalışmaları sırasında da projede gösterilen performansı yakından takip ettiğini ve sürecin sağlıklı bir şekilde sonuca ulaştırıldığını belirterek, proje paydaşları ve SEDAŞ çalışanlarını tebrik etti. 

AMAÇ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
SAP projesine IS-U ve CRM sisteminin entegrasyonunu sağlayan SEDAŞ, bu proje ile mevcuttaki tüm operasyonel süreçlerini ve iş akışlarını yeniden tanımlamış, müşteri hizmetleri bütünleşik çözümlerini, sayaçtan, abone bağlantı sözleşmesine kadar tüm müşteri hizmetlerini daha efektif yönetebilir hale getirdi. SEDAŞ, 2017 sonunda başarı ile gerçekleştirdiği sistem çalışmasının ardından canlı hizmeti devreye alarak, operasyonel faaliyetlerde ve müşteri memnuniyetinde çok daha verimli, ölçülebilir ve entegre bir süreç yönetimine sahip olmanın adımlarını tamamlamış oldu.  

19 Ocak 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara