ŞAMPİYON SABİHA HANIM


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Birimi tarafından düzenlenen Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği oynanan final maçlarıyla sona erdi. Şampiyonluğa uzanan takım Sabiha Hanım oldu

Lütfü Yaman Spor Salonu’nda oynanan Küçük Erkekler final müsabakasında Akarca Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu ile karşılaşan Sabiha Hanım Ortaokulu karşılaşmayı 17-25 ve 24-26’lık setlerle kazanarak şampiyonluğa uzanan takım oldu. Sabiha Hanım Antrenörü Ertan Özkaptan yaptığı açıklamada zor şartlarda betonda çalışarak şampiyon olduklarını, yakınındaki Kız Meslek Lisesi’nin salonunda çalışmalarına izin verilmediğini belirtti ve ‘‘Komşularımız bile bize kucak açmadı ama benim çocuklarım şampiyon oldu. Guru duyuyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Akarca Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu ise grup maçlarında yendiği rakibini basit hatalar yaptığı karşılaşmada geçemedi ve 2.lik kupası ile yetindi. Turnuvada Ahmet Akkoç Ortaokulu da 3.lük kupasının sahibi olurken, İstiklal Ortaokulu 4.lük kupasıyla teselli buldu. Takımlar gerçekleştirilen tören ile kupalarına kavuştu. Şampiyon Sabiha Hanım Ortaokulu ise şampiyonluğu bol bol fotoğraf çektirerek kutladı. 

19 Ocak 2018 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara