AK PARTİ GEYVE’DEN KURUMLARA ZİYARET


Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve yönetimi göreve geldiği günden itibaren ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir  beraberinde  Tahsin Dişli, Ünal Demir, Arif Erdem, Özgür Yavuz, Raif Alev, Metin Avcı, Mustafa Ünal ve Emre Tınar’dan teşekkül yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Erol Çekcan, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Saban ile Geyve Sulama Birliği başkanı İsmail Aşçıoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyaretler hakkında kısa bir değerlendirme yapan AK Parti Geyve ilçe Başkanı Abdullah Özdemir ; “AK Parti Geyve  İlçe Teşkilatımızla birlikte kurum ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Erol Çekcan, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Saban ile Geyve Sulama Birliği başkanı İsmail Aşçıoğlu’nu makamlarında ziyaret ederek kurumları ve çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Yeni yönetim kurulu üyelerimizin tanıtıldığı ziyaretlerde Geyve gündemi üzerine istişareler de bulunduk. İnşallah bundan sonra daha sık aralıklarla birlikteliğimiz devam edecek.Kurum amirlerimize ilgilerinden ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretlerde diyaloga her zaman açık olduklarını ifade eden kurum yetkilileri  Ak Parti Geyve teşkilatının çiçeği burnunda başkanı Özdemir ve yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

18 Ocak 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara