‘DÜNYANIN KEMANCISI’ ZİYA TAŞKENT’TE


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Dünyanın Kemancısı’ isimli söyleşi ve dinleti programıyla devam edecek.

Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Dünyanın Kemancısı’ isimli söyleşi ve dinleti programıyla devam edecek. 19 Ocak Cuma günü Ziya Taşkent Konser Salonu’nda gerçekleştirilecek etkinlik saat 19.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Dünyanın Kemancısı’ isimli söyleşi ve dinleti programıyla devam edecek. 19 Ocak Cuma günü Ziya Taşkent Konser Salonu’nda gerçekleştirilecek etkinliğin moderatörlüğünü Doç. Dr. Enver Mete Arslan üstlenecek. Saat 19.00’da başlayacak programın diğer konuğu ise Prof. Dr. Cihat Aşkın olacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “19 Ocak Cuma günü ‘Dünyanın Kemancısı’ isimli söyleşi ve dinleti programımıza tüm sanatseverler davetlidir” ifadelerine yer verildi.

17 Ocak 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara