AK KADINLARDAN ÖZTÜRK’E ZİYARET


AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları yeni yönetimi Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti

Geçtiğimiz ay Erenler Kadın Kolları 4.Olağan Kongresinde yeniden Başkan seçilen Belgin Demirağ ve yeni teşkilat üyeleri ile Başkan Öztürk’ün eşi Ayşe Öztürk’ün de bulunduğu ziyarette Başkan Öztürk, yeni teşkilat üyeleri ile tanışarak hasbihalde bulundu, teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldı.

ERENLERİ DAHA YÜKSEĞE TAŞIYACAĞIZ
Erenler Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ “ Teşkilatımıza katılan yeni arkadaşlarımız ile gücümüze güç katarak Erenlerimizi daha yükseğe taşıyacağız. Bu kutlu mücadelemizde bizlere desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz. Çalışmalarımıza ilk günkü heyecanımızla durmaksızın 2019 seçimleri içinde bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışacağız” diyerek Başkan Öztürk’e teşkilatın yeni projeleri hakkında bilgi verdi.

KADIN KOLLARIMIZA GÜVENİMİZ TAMDIR
Demirağ ile birlikte yeni teşkilat üyelerini ağırlayan Başkan Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Her seçim döneminde olduğu gibi 2019 seçimlerinde de kadın kolları teşkilatının büyük ve önemli bir görev üstlendiğini belirten Başkan Öztürk “ Ortak akıl ile birlikte yürüyerek güzel projeler ile çalınmadık kapı bırakmadan 2019 seçimlerinde de Kadın Kollarımızın bizi en iyi şekilde temsil edeceklerine güvenimiz tamdır. Önümüzdeki seçimlerde hedefimizin üstünde bir oranla kutlu yürüyüşe devam etmeyi amaçlıyoruz bu noktada Kadın Kolları teşkilatımıza çok önemli görevler düşüyor. “ diyerek ziyaretlerinden dolayı Erenler Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve yeni teşkilat üyelerine teşekkür etti.

16 Ocak 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara