YILKIN ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR


AK Parti Hendek Kadın Kolları Kongresi tamamlandıktan sonra yeni Başkan Bedia Yılkın, Hendek Belediye Başkanı ziyaretinin ardından İlçe Kaymakamı Orhan Burhan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’ı ziyaret etti.

SOHBET
Başkan Bedia Yılkın ve Yönetim kurulu üyeleri tanışmak ve fikir alışverişinde bulunmak için Kadın Kolları Mahalle Başkanları ile hem teşkilatta hem de mahallelerinde görüşerek liste oluşturuyor. Hendek ilçesinde faaliyet gösteren kadın esnafları da ziyaret eden Başkan Bedia Yılkın ve arkadaşları, tanışıp hem sohbet hem de görüş ve önerileri not ediyor.

KUTLU
Hendek Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın açıklamasında, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yeni Türkiye inşasında hem içeride hem de dışarıda yoğun bir tempo ile çalışırken, Hendek İlçe Teşkilatı Kadın Kolları olarak bizimde üzerimize düşen bu kutlu görevi en iyi şekilde yoğun tempo ile yerine getirmek” dedi.

2019
Yılkın, “2019’da yapılacak olan yerel ve genel seçimler ülkemiz için yeni bir dönüm noktası olacak. Bu seçimlerde yenilenmiş teşkilatımızla birlikte ilçemizde en iyi sonucu almak için mahalle başkanlarımızı dinliyor ve bölgelerindeki sorunları not edip gerekli mecralara iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

16 Ocak 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara