DR. KÖSE VE GÜNDÜZ KONGREYE KATILDI


Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse ile İdari Direktör Yük. Müh. Bahadır Gündüz, Antalya’da düzenlenen sağlık kongresine katıldı.

PERFORMANS VE KALİTE
Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi  Op. Dr. Kamil Köse ve İdari Direktör Yük. Müh. Bahadır Gündüz, 10-13 Ocak tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşen VII. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresine katıldı. Kongreyi değerlendiren Başhekim Köse, “Antalya’da düzenlenen kongre bizler için son derece verimli geçti. Özel Konak Hastanesi Sakarya olarak, sağlık hizmetlerimizde performans ve kalite alanında her zaman kendimizi geliştirerek en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz. Bu açıdan böyle toplantılarda bizler açısından da farkındalık oluşturuyor.” dedi.

SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM TEMALI
Köse ayrıca şunları kaydetti: “Sağlık Bakanlığımız tarafından düzenlenen kongrenin bu yılı, ,’Sağlıkta Dönüşümün II. Fazında Klinik Kalite ve İnovatif Yaklaşımlar’ ana temasıyla gerçekleştirildi. 2003 yılında hayata geçirilen sağlıkta dönüşüm projesinin II. evresini merkeze alan kongre, ülkemizde sağlıkta kalite ile ilgili güncel gelişmelerin, deneyimlerin ve inovatif yaklaşımların paylaşılması, sağlık profesyonelleri arasındaki iletişim ve işbirliğinin artırılması ile Türkiye Sağlıkta Kalite Sistemi’nin gelişimine katkıda bulunması açısından son derece önemliydi. Kongrede ayrıca önemli maddelerden biri de hasta ve çalışan güvenliği temelinde hizmet sunumunun etkin, verimli ve güvenli bir şekilde sürdürülmesi ve Türkiye Sağlıkta Kalite Sistemi’nin geleceğine odaklanması oldu. Bu konuda Bakanlığımızın himayesinde diğer kuruluşlarla önemli bir iletişim ve işbirliği sağlamış olduk.” 

15 Ocak 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara