ÜRKÜT YENİDEN BAŞKAN


Sakarya Çiçekçiler Hediyelik Eşya ve Züccaciyeciler Esnaf Odası’nın olağan genel kurulu yapıldı. Tek liste ile seçime giren Ahmet Hamdi Ürküt yeniden başkan seçildi.

SESOB Eğitim Salonu’nda gerçekleşen genel kurula Birlik Başkanı Hasan Alişan’ın yanında birliğe bağlı çok sayıda oda başkanı da katıldı. Genel kurulda yapılan seçimde Ahmet Hamdi Ürküt güven tazeledi.
YÖNETİM KURULU
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Halil Erzinli, Yaşar Yıldırım, Yaşar Özbahçeli, Naci Şengül, Adil Turan, Muammer Arslan. Yönetim Kurulu Yeder Üyeleri: Metin Yılmaz, İbrahim Ürdem, Cevat Özbahçeli, Metin Kaymaz, Kemal Öğ, Gürkan Aydoğdu, Yunus Çalışkan. Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Ahmet Şeker, Nevzat Topaç, Mücahit Tekeş. Denetim Kurulu Yedek Üyeleri: Selman Ürküt, Sadi Sınırcı, Semih Kurtulmuş.

13 Ocak 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

TCDD’NİN AYIBI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara