KILIÇDAROĞLU BELEDİYELERİ İSTEDİ


CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “Genel Başkanımız en kısa zamanda Sakarya’ya geleceğini belirterek, bizden başta büyükşehir olmak üzere belediyelerin kazanılmasını bizden istedi” dedi.

CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, İl sekreteri Doğu Sarı ve İl Saymanı Gülcan Sarıkaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’ü ziyaret etti.

MOTİVASYON
CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “Ankara’ya Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve iki yöneticimizi alarak iki gün önceden planladığımız gibi Genel merkeze Genel Başkanımızı ziyaret etmek amacıyla gittik. Genel merkezde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan gördükleri ilgi bizleri son derece motive etti.”

OLUMLU ETKİ
“Genel Başkanımız en kısa zamanda Sakarya’ya geleceğini belirterek, Sakarya’da başta Büyükşehir olmak üzere belediyelerin kazanılmasını bizden istedi. Ankara ziyaretimiz gerek il yönetimine, gerekse ilçe örgütlerine ve partililere büyük motivasyon sağladı. Her zaman ekip ruhuyla çalışan örgütümüzün, bundan sonraki çalışmalarımızı çok olumlu etkileyeceği inancındayız. Başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu 'na ve Genel Başkan yardımcımız Tekin Bingöl’e teşekkür ederiz” dedi.

12 Ocak 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR TUTULMUYOR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara