KARASU’DA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR


Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yürütülen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

“KARASU’DA HER NOKTADA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR”
Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yürütülen yol açma, yol genişletme, sıra asfalt, alt yapı, asfalt yama, bordür ve kilitli parke döşeme çalışmaları ilçenin her noktasında devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler havaların çalışmalara elverişli gitmesiyle birlikte; Kültür Caddesi 611 nolu sokak, Yunus Mahallesi ve Vatan Caddesi 637. Sokakta Asfalt yama, Kabakoz Mahallesi 809. Sokakta sıra asfalt çalışmaları yaparken, 154. Sokak ve 611 nolu sokakta da kilitli parke çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirttiler.

“5000 METRE KARE KİLİTLİ PARKE”
Kabakoz Mahallesi ve TOKİ konutlarının bulunduğu Aziziye Mahallesinde başlatılan kilitli parke çalışmalarının önemli bir bölümünün tamamlandığını belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Kabakoz Mahallesi ve TOKİ konutlarının bulunduğu alanlarımızda önemli bir çalışmayı başlatarak büyük bir çoğunluğunu tamamladık. SASKİ’nin yaptığı altyapı çalışmalarının ardından, özellikle TOKİ konutları girişinde büyük deformeler oluştu. Bahsettiğimiz bu iki alan üzerine yaklaşık 5000 m2 kilitli parke taşı döşeyerek bu sorunu ortadan kaldırdık. İç bölümlerdeki altyapı çalışmalarının bitimiyle birlikte üst yapı ve çevre düzenleme hizmetlerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

Mevsim şartlarının çalışmalara elverişli gitmesi ile birlikte hizmetlerini hızlandırdıklarını ifade eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Karasulu vatandaşlarımızın arzu ettiği ve beğeneceği kalitede ki çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor ve sürdürmeye devam edeceğiz. Şuanda ekiplerimiz ilçemiz farklı noktalarında yol açma, yama, sıra asfalt, yol genişletme, bordür ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına program dâhilinde tüm hızıyla devam ediyorlar” dedi.

Çalışmaların tamamlandığında, merkezi mahallelere ve bu mahallelere bağlanan ara yolların ulaşımında daha üst seviyelere gelineceğini ifade eden Başkan İspiroğlu; “Temel amacımız cennet ilçemiz Karasu’yu, herkes için yaşanabilir ve daha modern bir kent yapmak. Ekiplerimizin titiz çalışmalarıyla birlikte yürüttüğümüz bu hizmetler doğrultusunda hedeflediğimiz amaca ulaşacağımız kanaatindeyim” şeklinde açıklamalarda bulundu.

12 Ocak 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR TUTULMUYOR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara