SAADET ADAPAZARI’NDAN KONGREYE DAVET


Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci, ilçe teşkilatının 14 Ocak 2018 Pazar günü saat 14.00’te Orhangazi Kültür Merkezi’nde yapılacak kongresine tüm Sakaryalılar’ı davet etti.

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı Başkanı Abidin Birinci İlçe Teşkilatı’nın 6. Olağan Kongresi 14 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak. Kongreye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın da katılacak.  Kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci, tüm Sakaryalılar’ı kongreye davet etti.

GÜÇLÜ VE DİNAMİK
Birinci, “Bilindiği üzere Saadet Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak bir kongre sürecindeyiz. Bizler Saadet Partisi olarak attığımız en küçük bir adımı dahi önemsiyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmaların teşkilatımızın gücüne yakışır bir şekilde olması ve amacına en etkili şekilde ulaşabilmesi için çalışmalarımızda bütün ayrıntıları titizlikle ele alıyoruz. Bu sebeple, önümüzdeki yıl yapılması muhtemel seçimlere daha güçlü ve dinamik bir şekilde girebilmek için, kongremizi 14 Ocak tarihinde yapmaya karar verdik.”

HALKA DAVET
Birinci, “Elhamdülillah bizler güçlü bir teşkilatız. Yapacağımız kongreyi de bir vesile bilerek gücümüze güç, heyecanımıza heyecan katacağız. Çalışmalarımıza ara vermeden, kongreden alacağımız heyecan ve enerji ile devam edeceğiz inşaallah. Ayrıca kongremize Genel Başkan Yardımcımız Sayın Fatih Aydın’ın katılacak olması da bizleri heyecanlandırıyor. Bizler Adapazarı teşkilatı olarak bu heyecanı ve coşkuyu kongremizde yaşayacağız. Ancak, bu heyecanımız sadece teşkilat mensuplarımız ve üyelerimizle sınırlı kalmayacak. Bu minvalde 14 Ocak 2018 Pazar günü saat 14.00’te Orhangazi Kültür Merkezinde heyecan ve coşku ile gerçekleştireceğimiz 6. olağan kongremize tüm halkımız davet ediyoruz.” dedi.

12 Ocak 2018 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HASAN UYAR ARAMIZDAN AYRILALI 10 YIL OLDU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara