BÜYÜK BİR AİLEYİZ


ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve ekibi dün spor basınına amatör spora katkılarından dolayı Ormanpark’ta düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında plaket takdim ederken sorunlara çözüm için destek istedi

TRİBÜNLER HOCA DOLU
ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve yönetim kurulu üyeleri dün Ormanpark’ta spor basınıyla buluştu. Kahvaltılı basın toplantısında amatör sporda yaşadıkları sorunlara basından destek isteyen Başkan Zımba “İki yıldır nerede sorun varsa biz oradayız ama yetişemiyoruz. En büyük sorunumuz bakımsız sahalar olması gerekirken hakemleri konuşuyoruz, olayları yatıştırmaya çalışıyoruz, hakemin verdiği penaltıdayız. Tribünler hakemlerin oyun dışına attığı hocalarla doluyor.
Hocalar kazanmak için her yol mübah gibi hareket ediyor, kaybeden amatör spor oluyor. Şehir olarak amatör dünyada profesyonelce yol almak istiyoruz ama olmuyor. Koskoca şehirde Sakaryaspor’dan başka profesyonel takımımız yok, kavga çok. Taban birlikleriyle bir araya geliyoruz, çıkış bulamıyoruz. Sakarya’da TÜFAD var ama başkanı Tamer İlaçan yetersiz. Hakemlerle anlaşamıyoruz, deniyor ki Mehmet Alemdar dönemi böyle değildi.
Yeni başkanı bu toplantıya davet ettik, kaymakamla randevusu varmış. Spor basınını takdir ediyorum, Büyükşehir Belediye başkanımız Zeki Toçoğlu’ndan sonra spor basının en büyük destekçimiz olarak görüyorum. Çalışan gazeteciler gününüz kutlu olsun” dedi ve spor servislerine toplantı sonunda plaket takdim etti. Yeni Sakarya spor servisi adına ASKF Başkanı Yaşar Zımba’dan plaketi spor müdürümüz Cavit Dereli aldı. ASKF’nin Ormanparkta düzenlediği kahvaltılı basın toplantısına amigo Ersin pankartla geldi, konusu Sakaryaspor’du. 

12 Ocak 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

TCDD’NİN AYIBI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara