21 HAZİRAN İLKOKULU'NDA İMZA GÜNÜ


Yazar Koray Avcı Çakman, yazar-öğrenci buluşması kapsamında 21 Haziran İlkokulu 4/F sınıfı öğrencileriyle söyleşi ve imza gününde bir araya geldi, kitaplarını imzaladı.

Adapazarı 21 Haziran İlkokulu Müdürü İskender Keskin, Sınıf Öğretmeni Yaşar Gümüş’ün çabalarıyla, 21 Haziran İlkokulu 4/F sınıfı öğrencilerinin düzenlediği bir organizasyonla okulda söyleşi ve imza etkinliği gerçekleştirdi.

YAZAR-ÖĞRENCİ
“Almarpa’nın Gizemi”, “Yedikır’ın Kuşları”, “Sahibini Arayan Keman”, “Gülen Sakız Ağacı” adlı kitapların yazarı ve çeşitli edebiyat ödüllerinin sahibi, çocuk edebiyatının sevilen yazarlarından Koray Avcı Çakman, 21 Haziran İlkokulu’nda söyleşi ve imza gününe katıldı. Öğrencilerle harika bir söyleşi gerçekleştiren Çakman, daha sonra çocukların okudukları kitapları imzaladı.

TEŞEKKÜR
21 Haziran İlkokulu Müdürü İskender Keskin, “Yazar Koray Avcı Çakman’ın Almarpa’nın Gizemi, Yedikır’ın Kuşları, Sahibini Arayan Keman, Gülen Sakız Ağacı gibi kitapları öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Kitapları önceden okuyan ve imza gününü sabırsızlıkla bekleyen öğrencilerimizin yazarla buluşma anı görülmeye değerdi.” dedi. Müdür Keskin, Yazar Koray Avcı Çakman’a teşekkür etti.

11 Ocak 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Serdivan’da cezaevi firarisinin sürükleyerek ağır yaralanmasına neden olduğu polis memuru Günay Doğdu’yu hastanede ziyaret etti.
YARALI POLİSTEN HABER VAR KERESTE ATÖLYESİ ALEVLERE TESLİM! TAKSİ MARKETE GİRDİ! CİNAYET ŞÜPHELİLERİ TUTUKLANDI! MURAT MENGEN TEŞEKKÜR ETTİ İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI TÜRK BİLİM İNSANI YILDIZ SAÜLÜLERE SESLENDİ EYÜP ALEMDAR’IN ACI GÜNÜ

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR TUTULMUYOR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara