‘VALİ PARA İSTEMEZ’


Gazetecilerle bir araya gelen Vali İrfan Balkanlıoğlu, kendi adını kullanarak vatandaşlardan para toplayan istismarcılara itibar edilmemesi gerektiğini söyleyerek, “Vali kimseden para istemez” dedi

Vali İrfan Balkanlıoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle ilimizdeki gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi. Elegante Restoran’da düzenlenen programa İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cengiz Yiğit de katıldı. Gazetecilerin yoğun ilgi gösterdiği programda gazetelerin hazırlanmasında ciddi bir emek olduğunu söyleyen Vali Balkanlıoğlu, “Biz okuyup geçiyoruz belki ama bir gazetenin hazırlanması kolay değil. Muhabirinden matbaacısına kadar ciddi bir emek var” dedi. Balkanlıoğlu, 10 Ocak’ın ayrıca “İdareciler Günü” de olduğunu hatırlattı.

PARA TOPLAMA
Toplantıda vatandaşlardan para toplayan istismarcılara da değinen Vali Balkanlıoğlu, “Bizim adımıza da para toplayanlar oluyor. Şunu bilin ki vali kimseden para istemez. Adımızı kullanarak para toplayanlara itibar etmeyin. Böylesi bir durumla karşılaşanlar derhal polisi arasın, valiliği arasın” ifadelerini kullandı. Geçmişte yaşadığı bu tür olaylardan örnekler de veren Balkanlıoğlu, devletin kimsesize de, muhtaç durumda olan insanlara da sahip çıktığını, gerekeni yetkili makamların yaptığını ve yapmaya devam edeceğini kaydetti. 

11 Ocak 2018 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

TCDD’NİN AYIBI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara