UĞUR ANADOLU’DA AFAD SEMİNERİ


Özel Sakarya Uğur Anadolu Lisesi öğrencilerine, AFAD Sakarya İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş tarafından ‘’O Kahraman Benim’’ projesi kapsamında “Afet Bilinci Eğitimi” verildi.

Seminerde öğrencilere AFAD’ın tanımı, görevi ve sorumlulukları anlatıldı. Afet öncesi, sırası, sonrası neler yapılabileceği, afet sonrası ilk 72 saatin önemi, ilimizde ve ülkemizde meydana gelen afet türleri, afet çantasında neler olmalı, olası bir depremde hangi doğru davranış modellerinin uygulanması gerektiği, evdeki eşyaların sabitlenmesinin önemi vurgulandı. Eğitim sonunda ‘’O Kahraman Benim’’ Gönüllü standında öğrencilere proje ile ilgili bilgiler verildi ve AFAD gönüllü kaydı yapıldı.

10 Ocak 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

TCDD’NİN AYIBI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara