DEMİREL AK PARTİ HENDEK’İN MİSAFİRİ


AK Parti Hendek Teşkilatının haftalık yönetim kurulu toplantısına, bu hafta Esnaf Odası Başkanı M.Yaşar Demirel misafir oldu.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu toplantının açılışında gündemi okutan sonra genel merkezden gelen Genel Başkan Yardımcısı Ekonomik İşler Başkanı Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz'ın ekonomi bilgilendirme videosunu seyrederek başladı.
Esnaf Odası Başkanı M. Yaşar Demirel Esnaf odası Başkanlığı yaptığı sürede yaşanan olayları anlatarak başladığı konuşmasında, başkanlığı süresince odanın önceki ve şimdiki halini anlattı. Hendek esnafını ve sorunlarını çok iyi bildiğini ve başkanlık yaptığı dönemde edindiği tecrübelerle devam ederek esnafa katkıda bulunmak istediğini anlattı. Haftalık Toplantı yönetim kurulu üyelerinin bölgelerindeki sorunları Başkan Ali Kemal Sofu’ya aktarmasıyla sona erdi.

10 Ocak 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HASAN UYAR ARAMIZDAN AYRILALI 10 YIL OLDU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara