ANADOLU MAKİNE TOPLANDI


Anadolu Teknik Makine, 2018 hedefleriyle ilgili bir toplantı gerçekleştirdi.

Mustafa ve Şükür Bektaş kardeşler tarafından 2009 yılında kurulan Anadolu Teknik Makine Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 2018 yılı hedefleriyle ilgili, profesyonellerden oluşan 50 kişilik çalışma ekibiyle bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.
Toplantının ardından açıklamada bulunan Mustafa ve Şükür Bektaş, “Sakarya'da üretim yapan ve kısa sürede hızlı bir gelişme göstererek 40 ülkeye ihracat yapan Anadolu Makine, iç pazarda da geniş bir yere sahip. Firmamız sanayi tipi temizlik makineleri imalatı yapmaktadır. Anadolu Teknik Makine olarak, 2018 yılı hedefleri ile ilgili profesyonellerden oluşan 50 kişilik çalışma ekibiyle, bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi” dedi.

8 Ocak 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR TUTULMUYOR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara