NİHAT HATİPOĞLU 14 OCAK’TA AKYAZI’DA


Akyazı Belediyesi tarafından 14 Ocak 2018 Pazar günü düzenlenecek Birlik ve Beraberlik Gecesi'ne , Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu ve Tasavvuf Müziği Sanatçısı Ahmet Kemal Bacak konuk olacak.

Akyazı Belediyesi tarafından Kültürel ve Sosyal etkinlikler kapsamında 14 Ocak 2018 Pazar günü Akşam 20.00’de Akyazı Kapalı Spor salonunda düzenlenecek Birlik ve Beraberlik gecesi programı kapsamında ekranların tanıdık yüzü Türkiye’nin en sevilen Hocalarından Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu ve Tasavvuf Müziği Sanatçısı Ahmet Kemal Bacak Akyazı’da sahne alacak.
Ana teması ve konusunda Allah cc güzel isimleri ve onları benzersiz güzellikteki anlamlarının yer alacağı programda Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu vereceği birbirinden değerli sohbetleri ve dini sohbetleriyle Akyazılılara önemli bilgiler anlatacak. Programda Tasavvuf Müziği Sanatçısı Ahmet Kemal Bacak ise birbirinden güzel ilahileri seslendirerek Akyazılılara muhteşem ve unutulmaz bir gece yaşatacak.
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan program ile ilgili verdiği bilgide “Halkımızın birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğu bugünlerde bizlerde bir olalım birlikte olalım diyerek Kültürel ve Sosyal etkinliklerimiz kapsamında çok değerli hocamız Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu ve Tasavvuf Müziği Sanatçısı Ahmet Kemal Bacak’ı Akyazı’ya davet ettik. Kendileri de bizleri kırmayarak bu davetimizi kabul etti. Halkımız için ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz Akyazı Belediyesi Birlik ve Beraberlik gecesi programız da değerli hocamız Sayın Hatipoğlu ve Tasavvuf Müziği sanatçısı Ahmet Kemal Bacak’ı izlemek üzere Akyazı Kapalı spor salonunda 14 Ocak 2018 Pazar günü Akşam 20.00’de başlayacak programa tüm halkımız davetlidir.” dedi

8 Ocak 2018 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR TUTULMUYOR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara