BÜLBÜL: ARTIK YOL VERİN!


MHP İl Başkanı Levent Bülbül, “Geri durmayacağız, taviz vermeyeceğiz, ihmal etmeyeceğiz" diyerek halka seslendi ve “Harama, hileye bulaşmamış, dosdoğru yaşamış, kimseye boğun eğmemiş şu davaya artık şans verin, yol verin!"

GENİŞ KATILIM
MHP Sakarya İl Teşkilatı’nın “2019 için harekete geçiyoruz” sloganıyla düzenlediği etkinlik yoğun katılımla Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Programa MHP Osmaniye Milletvekili ve MYK Üyesi Ruhi Ersoy, Sakarya Milletvekili Zihni Açba ve yüzlerce partili katıldı.

VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ
MHP İl Başkanı Levent Bülbül, salonu dolduran partililere hitaben, “MHP hiçbir zaman iktidara gelmek için her yol mubahtır mantığıylada hareket etmedi. Bizler vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin iradesi için mücadele eden bir davanın neferleriyiz” diye konuştu.

15 TEMMUZ
15 Temmuz sürecinden sonra MHP’nin duruşuna vurgu yapan Başkan Bülbül, “Biz vatan-millet için siyaset yapıyoruz. Kirlenmemiş düzgün insanların işbaşına geçmesi için yol verin diyoruz. 2019 seçimleri MHP’nin ülkede göreve geleceği yıl olacaktır. Hiçbir zaman kazanmak için yalpalamadık, kazanmak için doğrularımızdan taviz vermedik. Doğrularımızla iktidar olacağız. Tek bir kişi bile kalsak bu kutlu mücadeleden vazgeçmeyeceğiz” dedi.

“ARTIK YOL VERİN”
Bülbül, “Her zaman önce ülkem ve milletim demiş bir hareket olarak tabii ki kendi siyasi menfaatlerimizi bir tarafa itip siyasi sonucu ne olursa olsun devletimizin bu zor gününde bu maliyeti göğüsleyeceğiz. Kimse bizden başka bir şey beklenmesin. Milliyetçi hareketçiler olarak bizim de milletimizden beklediğimiz bir şey var. Artık şans verin, yol verin şu davaya. Harama, hileye bulaşmamış, dosdoğru yaşamış, kimseye boğun eğmemiş, Allah’tan başka bir yere boyun eğmemiş insanlara yol, şans verin” ifadelerini kullandı.

DEVLETİN ARKASINDA
Levent Bülbül, şöyle devam etti: “Türkiye’nin zor ve sıkıntılı döneminde ‘biz söyledik, siz yapmadınız’ demek durumunda değiliz. Ülkücü hareket olarak bir aile şuuru içerisinde, devletimize sahip çıkma mecburiyetiyle karşı karşıyayız. Gerekirse nefislerimizi ayaklar altına alacağız. Gerekirse hoşnut olmadığımız yerlerde bulunacağız ama bileceğiz ki bu milletimizin ve memleketimizin geleceğidir. Bundan sonra bileceğiz ki Allah da bizimle birliktedir.”

İSLAM’IN  SANCAKTARI
Başkan Levent Bülbül, “Büyük Türk Milleti, Allah’ın izniyle, İslam’ın yegâne sancaktarı olacağını ortaya koymuş bir millettir. İşte bu şuurla hareket ettiğimizi sürece, milli duruşu sergilemeyi temin ettiğimiz takdirde, Türk milletinin ve Türk Devleti’nin karşısında kimse duramayacaktır. İşte bu toplantılar buna hizmet etmektedir, bunlar siyasi toplantılar değildir. Bu toplantılar dünyaya mesajdır. Türk milletiyle oynamaya kalkmayın, yiyeceğiniz tokadın nasıl geleceğini siz bile anlayamazsınız” şeklinde konuştu.

2019 SEÇİMLERİ
2019 seçimlerine de değinen Başkan Bülbül, “Allah nasip ederse 2019 Türkiye’de milli güçlerin, milliyetçi hareketin yükselişinin tescil edileceği yıl olacaktır. Milliyetçi hareketçiler toplum nezdinde karşılık bulan ‘Artık Türksüz İslam olmazmış, Türk milliyetçiliği Türklük olmadan her şeyin için boş kalırmış’ denildiği bir ortamda bunu ve liderimizin bu noktada açtığı yolda teşkilatlarımız bu boşluğu dolduracak ve açılan bu yol Allah’ın izniyle Türk Milleti’nin kurtuluşa ermesinin müjdecisi olacak” dedi.

“TAVİZ VERMEYECEĞİZ”
Salonu dolduran coşkulu partililere hitaben Bülbül konuşmasının son bölümünde, “Biz bu yolda yürümekten her zaman şeref duyduk, şeref duyacağız. Kanımızın son damlasına kadar bu mücadeleyi vereceğiz. Tek kişi kalsak da vazgeçmeyeceğiz. Allah’ın izniyle, genel başkanımızın talimatlarına cevaben; Yılmayacağız, beklemeyeceğiz, geri durmayacağız, teslim olmayacağız, taviz vermeyeceğiz, ihmal etmeyeceğiz. Başaracağız, başaracağız, başaracağız. Ne mutlu Türküm diyene!” diyerek sözlerini noktaladı. Konuşmaların ardından Ahmet Şafak konseriyle program devam etti.

7 Ocak 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Serdivan’da cezaevi firarisinin sürükleyerek ağır yaralanmasına neden olduğu polis memuru Günay Doğdu’yu hastanede ziyaret etti.
YARALI POLİSTEN HABER VAR KERESTE ATÖLYESİ ALEVLERE TESLİM! TAKSİ MARKETE GİRDİ! CİNAYET ŞÜPHELİLERİ TUTUKLANDI! MURAT MENGEN TEŞEKKÜR ETTİ İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI TÜRK BİLİM İNSANI YILDIZ SAÜLÜLERE SESLENDİ EYÜP ALEMDAR’IN ACI GÜNÜ

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

TCDD’NİN AYIBI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara