DAVULCU 3 OYLA KAYBETTİ


Sakarya Fotoğrafçılar Ressam ve Tabelacılar Odası Başkanı değişti. Seçimleri mevcut başkan Cevat Davulcu rakibi Özcan Berber’e karşı 3 oyla kaybetti.

BAŞKAN DEĞİŞTİ
Erenler Yeşilyurt Düğün Salonu’nda yapılan Sakarya Fotoğrafçılar Ressam ve Tabelacılar Odası kongresinde Cevat Davulcu ile Özcan Berber yarıştı. Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan’ın Divan Başkanlığı yaptığı seçimlerde  Berber 46 oy alırken, Davulcu 43 oyda kaldı. Berber’in listesinde şu isimler yer aldı; Yönetim Kurulu Asil Üyeler Nevzat Güneş, Vahit Ceylan, Bayram Saltık, Recai Akgül, Emral Esendeniz, Ergün Topçuoğlu. Yönetim Kurulu Yedek Üyeler Talip Aydın, Seyit Sevinçli, Naci Keklik, Mustafa Bulut, Miray Ayas, Caner Yılmaz, Emre Başaran. Denetim Kurulu Asil Üyeler İsmail Süha Özdilek, Altuğ Başar, Uğur Sezkin, Denetim Kurulu Yedek Üyeler Fatih Gürsel, Fatih Korulacak ve Mustafa Altun.

Sakarya Fotoğrafçılar Ressam ve Tabelacılar Odası Başkanı yapılan seçimlerin ardından değişti.

6 Ocak 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HASAN UYAR ARAMIZDAN AYRILALI 10 YIL OLDU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara