SAKARYALI İŞADAMLARINA AFRİKA SUNUMU


Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye–Afrika İş Konseyleri Koordinatör Başkanı Tamer Taşkın, Sakaryalı işadamlarına “Afrika Pazarı: Fırsatlar, Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar” temalı toplantıda, Türkiye–Afrika arasında ticaret sunumu yaptı.

Sakarya Makine İmalatçıları Birliği (SAMİB), MÜSİAD Sakarya Şubesi, TÜMSİAD Sakarya Şubesi, Sakarya Sanayici İşadamları Derneği (SASİAD) katılımlarıyla düzenlenen toplantı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (SATSO) gerçekleştirildi.
Toplantıya SAMİB Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş, MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun, TÜMSİAD Sakarya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ölmez, SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Esmer ve yönetim kurulu üyeleri, üye firmaların yönetici işadamları ve Türkiye’ye Sakarya Üniversitesi’ne yurtdışından okumaya gelen 13 farklı Afrika ülkesinin öğrencileri ile yoğun katılım oldu.
Toplantı sonunda SAMİB, MÜSİAD, TÜMSİAD ve SASİAD Sakarya şubeleri yönetim kurulu başkanları, konuşmacı Tamer Taşkın’a günün anısına bir plaket takdim etti.

26 Aralık 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR TUTULMUYOR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara