SAMİB’DEN ÜYELERİNE EĞİTİM


SAMİB tarafından düzenlenen “Elektrik, Pnömatik, Hidrolik Devre Şema Standartları” Temel Eğitim Programı Gerçekleştirildi.

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği SAMİB Akademi’nin ilk eğitimi olan “Elektrik, Pnömatik, Hidrolik Devre Şema Standartları” Temel Eğitimi, üye firma temsilcilerinin yoğun katılımlarıyla, Sakarya Makine İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB)’in Eğitim Salonu’nda gerçekleştirildi.
Açılışta hazır bulunan SAMİB Yönetim Kurulu Üyeleri, eğitim programına katılan tüm Üye firmaların temsilcilerine katılımlarından dolayı “teşekkürlerini ifade ederek, belirlenen yol haritası uyarınca kararlaştırılan eğitim faaliyetlerinin önümüzdeki haftalarda da sürdürüleceğini.” İfade ettiler.
Eğitimde, katımcılara Elektrik, Pnömatik ve Hidrolik Şemaları için Dünya standartları ve Devre Şemaları hazırlamasında Standartlara Uygunluğun önemi, Türk Sanayii’nde mevcut durum ve karşılaşılan genel problemler hakkında bilgiler verildi.
Eğitim sonunda yapılan “Eğitim Faaliyeti Değerlendirmesinde” katılımcılar eğitimin kendileri ve temsil ettikleri şirket için çok faydalı olduğunu ifadeyle teşekkürlerini ilettiler. Eğitimin sonunda eğitime katılan tüm katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

15 Aralık 2017 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara