TAŞKISIĞI ORTAOKULU SAKARYA BİRİNCİSİ!


Taşkısığı Ortaokulu öğrencileri Okul Sporları Atletizm Yıldız Erkekler Koşusunda Sakarya il birincisi oldu.

Sakaryaspor Rüstemler Tesislerinde yapılan müsabakalara birçok okulun öğrencilerinin yanı sıra Taşkısığı Ortaokulu Yıldız Erkekler takımı da katıldı. Beden Eğitimi öğretmeni Faruk Erdoğan Öztürk’ün görevlendirilmesiyle başarı yakalayan öğrenciler başarılarını bu sene beden eğitimi öğretmeni Bahar Altun ve Halk Eğitimi Merkezinden kurs hocası olarak gelen Mazlum Ünver devam ettirdiler. Çocukların her geçen gün daha iyi olduğunu gören Ünver, çocukları Türkiye derecesi yapacak öğrenciler olarak motive ettiğini belirtti. Mazlum Ünver konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İlk günler çok zorlandım. Yapmak istemediler, hedef koyamadılar, ayak uyduramadılar, gelmekte direnç gösterdiler. Onlara antrenmanlara devam edenlerin şampiyon olacaklarını ve kupayı kaldıracaklarını söyledim. Okul müdürümüz Hilmi Çil, öğrencilerin motive olması için çok yardımcı oldu. Ailelerle birebir görüşmeler yaparak başarı ve hedef için desteğini esirgemedi” dedi. Okul Müdürü Hilmi Çil ise öğrencilerinin her etkinliğinin yanında olduklarını, desteklerinin devam edeceğini, katkılarından dolayı başta beden eğitimi öğretmenleri Bahar Altun olmak üzere Güneşler Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni - geçen seneki beden eğitimi öğretmeni Faruk Erdoğan Öztürk ve Halk Eğitimi Atletizm Kurs hocamız Mazlum Ünver’e teşekkür ettiğini belirtti.
Taşkısığı Ortaokulu öğrencileri oynanan Okul Sporları Atletizm Yıldız Erkekler Koşusunda 3 bin yarışarak hem altın madalya hem de okullarına il birinciliğiyle altın kupa hediye etti.

14 Aralık 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HASAN UYAR ARAMIZDAN AYRILALI 10 YIL OLDU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara