BÜYÜKLERE YARDIM, KÜÇÜKLERE SEVGİ


21 Haziran İlkokulu Sınıf Öğretmeni Şule Süke, “büyüklere yardım küçüklere sevgi” adlı önemli bir projeyi hayata geçirdi.

21 Haziran İlkokulu Sınıf Öğretmeni Şule Süke, anlamlı bir projeyle imza attı. Öğretmen Süke projeyle ilgili, “Öğrenci aile içerisinde, ev işlerinde kendi yaş grubuna uygun sorumluluklar alarak aile  büyüklerine ve de kardeşlerine yardım eder. Bu sayede öğrenci aile içerisinde kendini değerli hissetmesini ve de faydalı işler yaptığını görür. Bu proje sayesinde kendine güveni gelir, kişiliğinin gelişimine katkı sağlar” dedi.

PROJENİN AMACI
Projenin amacı hakkında bilgi veren Öğretmen Süke, “Öğrencilerin aile içindeki yardımlaşma ve dayanışma bilincini kazanması. Öğrencinin sorumluluk sahibi olması. Kendine özgüveni artması. Aile içerisinde kendini değerli bir birey olduğunu fark etmesi. Kardeşleriyle kaliteli zaman geçirmesini. Aile içi yardımlaşmada saygı ve sevginin artmasına neden olması.” dedi.

14 Aralık 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara