FERİZLİ’DE 2 CADDE YENİLENDİ


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yol bakım ve altyapı koordinasyon çalışmaları devam ediyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehrin dört bir yanında gerçekleştirilen asfalt çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Ferizli’de gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde ilçenin önemli arterlerinden Halit Molla Caddesi ve Ahmet Dülger Caddesi yeni yüzüne kavuştu.

Büyükşehir Belediyesi Ferizli’de bulunan Halit Molla Caddesi ve Ahmet Dülger Caddesi’ni yeniledi. Akbulut, “4 bin 150 metrelik güzergahları 5 bin ton asfalt kullanarak yeni yüzlerine kavuşturduk. Ferizli’ye hayırlı olsun” dedi.

4 BİN 150 METRE GÜZERGÂH ASFALTA KAVUŞTU
Çalışmaların detaylarını paylaşan YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Ferizli ilçe merkezinde önemli arterlerden olan ve geçiş güzergâhları arasında yer alan Halit Molla Caddesi ve Ahmet Dülger Caddelerimizi sıcak asfalt ile buluşturduk. 3 bin 500 metre uzunluğunda olan Halit Molla Caddesinde toplamda 4 bin ton sıcak asfalt kullanarak caddemizi Ferizli halkının kullanımına açtık. Aynı güzergâh üzerinde yer alan bir diğer caddemiz olan 650 metre uzunluğundaki Ahmet Dülger Caddesinde ise 1 ton sıcak asfalt kullandık. Toplamda 5 bin ton sıcak asfalt kullanarak caddelerimizi yeni yüzüne kavuşturduk. Ferizli’ye hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

ŞEHİR SİZİN İÇİN YENİLENİYOR
Akbulut, “Şehir merkezi ve 16 ilçede sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu yıl hedeflediğimiz rakamların üzerinde çalışmalara imza attık. ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ dedik ve önemli güzergahları, mahallelerimizi, ilçelerimizi yeniledik. Derdimiz, düşüncemiz Sakarya. İnşallah tüm personelimizle birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

13 Aralık 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HASAN UYAR ARAMIZDAN AYRILALI 10 YIL OLDU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara