‘İSLAM DÜŞÜNCE ATLASI’ SAKARYALILARLA BULUŞACAK


Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat etkinlikleri devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri ‘İslam Düşünce Atlası’ isimli panel ile devam edecek. 13 Aralık Çarşamba günü düzenlenecek olan panel, SAÜ Sebahattin Zaim Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Aralık Kültür Sanat Etkinliklerimiz 13 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek ‘İslam Düşünce Atlası’ konulu panel ile devam edecek. Sakarya Üniversitesi Sebahattin Zaim Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan programa İhsan Fazlıoğlu, İbrahim Halil Üçer ve Eşref Altaş konuşmacı olarak katılacak. Saat 13.00’da başlayacak olan etkinliğimize tüm kültür sanat dostları davetlidir” ifadelerine yer verildi.

 

 

12 Aralık 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara