ULAŞTIRMA BAKANLIĞI'NDAN SON UYARI


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı işletmelere 1 Ocak 2018 tarihi öncesi bölgelerindeki yetkilendirilmiş kurumdan evraklarını almalarını söyledi.

MUAFİYET BELGESİ
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 18.07.2017 tarihli ve 58352 nolu ''Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşlarının Yetkilendirilmesi Hakkında Yönerge'' gereği yıllık 50 tonun üzerinde tehlikeli madde ile işlem yapan işletmelerin Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğünden (TMGD ) hizmet almak, bunun altında kalan işletmeler ise Muafiyet Belgesi almakla yükümlü olduğu bildirildi.

İRTİBATA GEÇİN
Bakanlık işletmelere 1 Ocak 2018 tarihi öncesi bölgelerindeki yetkilendirilmiş kurumdan evraklarını almalarını söyledi. Bölgemizde bu konuda yetkilendirilmiş tek kurum olan Referans TMGDK sahibi Çağatay Yücetoros, “'İşletmelerimizin kanunda sıkıntı yaşaması ve cezai işleme tabii tutulmaları bizleri de üzecektir. Bu yüzden işletmelerimizin bizimle irtibata geçmeleri ve evraklarını hazırlatmaları hepimiz için en iyisi olacaktır” dedi. 

12 Aralık 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara