ERA OKULLARI’NDA İŞARET DİLİ EĞİTİMİ


Sakarya ERA Koleji öğrencileri, 08.12.2017 tarihinde farkındalık ve eğlence dolu bir program gerçekleştirdiler.

Sakarya ERA Koleji İşaret Dili ve Drama Öğretmeni Melike Çatak yönetiminde hazırlanan programda öğrenciler hem dönem boyunca aldıkları drama dersi öğrenimlerini hem de işaret dili eğitimlerinin birbirinden güzel becerilerini sergilediler.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile aynı haftaya denk getirilerek gerçekleştirilen programda öğrenciler birbirinden güzel performanslar sergilediler. İşaret Dili ile seslendirilen İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program birbirinden güzel skeç ve canlandırmalarla devam etti. Birinci sınıf öğrencilerinin işaret dili ile  sunduğu farkındalık konuşması izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Programın kapanışında öğrenciler, ERA Kolejliler olarak herhangi bir “Aralık”ta değil her zaman yanınızdayız dediler.

11 Aralık 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OLDU MU ARDA!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara