CHP’DE İKİNCİ KURTULUŞ DÖNEMİ


CHP’de sonucu merakla beklenen Adapazarı ilçe kongresini Fatma Kurtuluş kazandı.

Kurtuluş 133 oy alırken, en yakın rakibi Elif Yar 125 oyda kaldı. Kurtuluş daha önce de ilçe başkanlığı yapmıştı 

4 ADAY YARIŞTI
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adapazarı İlçe Kongresi dün gerçekleştirildi. Dört adayın yarıştığı ve sonucu merakla beklenen seçimi Fatma Kurtuluş kazandı. Kurtuluş 133 oy alırken, Milletvekili Engin Özkoç ve İl Başkanı Ayça Taşkent’in desteklediği Elif Yar 125 oyda kaldı. Diğer adaylardan Altuğ Balcıoğlu’na 78, Erol Aydın’a 42 oy çıktı.

‘BEN CHP’YİM’
CHP Adapazarı ilçe başkanlığını kazanan Fatma Kurtuluş, “Ben Cumhuriyet Halk Partisi'yim. Ben bir genç kız annesiyim. Ben ürününü ekemeyen çiftçinin umuduyum. Ben 20 yıldır kum şehri içinde yaşayan insanların, iş bulmayan üniversite mezunlarının umuduyum. Ben ilçe başkanlığı yaptım ve görev yaptığım dönemde oyunu arttıran 2 ilden biri olduk ülkede. Partimizi için hayırlı olur umarım” dedi.

11 Aralık 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HASAN UYAR ARAMIZDAN AYRILALI 10 YIL OLDU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara